Yasaklı Canlı İddaa Sitelerine Giriş İçin DNS

Son zamanlarda yurt dışına bağlı olan tüm canlı iddaa siteleri erişim engelleme sorunu yaşadığı için, bu canlı iddaa sitelerine erişim sorunu yaşanmaktadır. canlı iddaa sitelerine üye olan binlerce kullanıcı, bu adres değişikliğinden dolayı bazen güncel adresi ögrenmekte sorunlar yaşamakta ve bahislerini oynamakta zorluk çekmektedir. Aşağıda belirttiğimiz yöntemlerle yasaklı iddaa sitelerine  kolaylıkla giriş sağlayabilirsiniz.

Girişime engellenmiş yani yasaklı sitelere giriş yapmak ayar yapmadığınız sürece imkansız hale geliyor. Sürekli kullandığınız ve her gün ziyaret etiğiniz bir siteye aniden engelleme gelebilir ve kullanamayabilirsiniz. Bu tür durumlarda en çok aranan Yasaklı Canlı İddaa Sitelerine Giriş Nasıl Yapılır? sorusuna cevap oluyor. Bu tür durumlarda yapabileceğiniz bazı basit yöntemler oluyor. Bu yöntemleri kullanarak bu sitelere kolayca ve sorunsuz olarak giriş yapabilirsiniz. Bu gibi durumlarda en fazla yapılan uygulamalar arasında, VPN indirme seçeneği yer alıyor. VPN indirme işlemi yaparak engelli sitelere sorunsuz olarak giriş yapabilme imkanı bulabiliyorsunuz. Birçok uygulama size VPN konusunda destek sağlıyor ve yasaklı canlı iddaa sitelerine giriş yapabilmeniz için çözümler sunuyor.

Canlı iddaa siteleri Engelli siteler giriş yapabilmeniz için yapabileceğiniz bir diğer işlem, Dns ayarlarınızı değiştirmek. Var olan Dns ayarlarınızı değiştirmek sizin engelli sitelere sorunsuz olarak yasaklı canlı iddaa sitelerine giriş yapabilmenizi sağlayacaktır. Dns ayarlarını değiştirmek bilgisayar ve cep telefonların da farklılık gösteriyor. İşletim sisteminize göre cep telefonlarınızda farklı işlemler yaparak Dns ayarlarınızı değiştirebileceğiniz gibi bilgisayarınızdan da kolaylıkla bu ayarları değiştirmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede engelli sitelere gidebilir ve istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Yasaklı Canlı İddaa Sitelerine Giriş İçin DNS Nasıl Değiştirilir?

Yasaklı canlı iddaa sitelerine giriş için Dns ayarlarınızı nasıl değiştirebileceğinizi ve sitelere nasıl erişim sağlayabileceğinizi aşşağıdaki adımları izleyerek yasaklı canlı iddaa sitelerine giriş yapabilirsiniz.

  • Bilgisayarınızda bulunan Ağ ve Paylaşım Merkezi olarak bilinen kısma tıklayın ve karşınıza çıkan bağdaştırıcı seçeneklerini değiştir kısmına tıklayın. Dilerseniz başlat kısmından da denetim masasını açarak Ağ durumu ve görevleri görüntüle sekmesine de tıklayabilirsiniz.
  • Açılan pencerede kullanmış olduğunuz internet bağlantınızı bularak üzerine tıklayın. Bu bağlantı bazı zamanlarda yerel ağ bağlantısı, Ethernet ve Wifi olarak gözükecektir. Bu şekilde olması halinde ise Dns ayarlarınızı iki defa değiştirmeniz gerekebilir.
  • Açılan kısımdan özellikler düğmesine tıklayın.
  • Açılan kısımdan İnternet Protokolü 4’ü seçin ve bun kısımdan özellikler seçeneğine tıklayın.
  • Yeni Dns adresini açılan kısma giriş yaparak tamam seçeneğini tıklamanız gerekiyor. Güncel Dns adreslerine internet üzerinden ulaşmanız mümkün olmaktadır.